logo

Co nas wyróżnia

W naszej Praktyce przełamujemy stereotyp gabinetu dentystycznego kojarzonego z bólem – wszystkie zabiegi, które tego wymagają, przeprowadzamy w bezpłatnym znieczuleniu. Uważamy, że najważniejszy jest komfort i poczucie bezpieczeństwa naszych Pacjentów.
Cały zespół – lekarze i asystentki – nieustannie podnosi swoje kwalifikacje na kursach, konferencjach i kongresach. Zdobywamy wiedzę i poszerzamy umiejętności tak, by skutecznie i nowocześnie rozwiązywać Państwa problemy zdrowotne.
Pracujemy w zespołach dwuosobowych - „na cztery ręce”- tak, żeby leczenie przebiegało sprawnie, profesjonalnie i w najwyższym standardzie higienicznym.
Praca z mikroskopem nie jest dla nas nowością. Od 11 lat - czyli od samego początku stomatologii mikroskopowej w Polsce - wszystkie precyzyjne zabiegi stomatologiczne wykonujemy w powiększeniu. Mikroskop wspomaga nas również w diagnostyce - dzięki niemu widzimy więcej niż inni.
Przeprowadzanie zabiegów pod mikroskopem operacyjnym firmy Zeiss daje możliwość leczenia z najwyższą precyzją, co w rezultacie daje efekty nieporównywalnie przewyższające skuteczność leczenia metodami tradycyjnymi.
Nasze rozległe kompetencje pozwalają nam z powodzeniem leczyć Pacjentów w każdym wieku. Pomagamy nie tylko dorosłym, ale także dzieciom i młodzieży, jak również osobom w jesieni życia – tak żeby każdy mógł cieszyć się promiennym uśmiechem.
Prócz najwyższej jakości usług i komfortu Pacjenta, szczególną uwagę zwracamy na bezpieczeństwo. Stosujemy sprzęt i materiały jednorazowego użycia, instrumenty sterylizujemy w autoklawie z próżnią frakcjonowaną, który spełnia najostrzejsze wymogi stawiane autoklawom przygotowującym instrumenty dla sal operacyjnych.
Dla Państwa komfortu stworzyliśmy wygodną poczekalnię z TV, w której zawsze można napić się kawy lub herbaty. Nasi Pacjenci przed wizytą mają do dyspozycji jednorazowe szczoteczki z pastą do zębów. W czasie upałów ulgę przynosi klimatyzacja i chłodne napoje.
Punktualność i niezawodność to podstawowe zasady, którymi kierujemy się w pracy z Pacjentem. Dlatego też dla Państwa wygody recepcja została wyposażona w komputerowy system obsługi Pacjentów – dzięki któremu na życzenie mogą Państwo otrzymać SMS z przypomnieniem o terminie wizyty.

wstecz